Modern iş hayatını şekillendiren yeni modellerin ve tasarımların öncülüğünü yapan Ekip Tekstil, 18 yıllık deneyimini 2015 yılında dijital ortama aktarmaya karar vermiş ve bu doğrultuda iselbiselerimerkezi.com ‘u kurmuştur.

 İselbiselerimerkezi.com müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşme yolunda sınıfının en iyisi olan yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındırmaya ve çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

 İş Elbiseleri Merkezi’nin  yönetim yaklaşımı, bütün iş hayatının yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal kimlik bilincini de yansıtıyor.

 Sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlıyor. Sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetiliyor.

 Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan İş Elbiseleri Merkezi, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendiriyor.

 Ekip Tekstil standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam ediyor.